Aktywne filtry

Guatemala SHB Huehuetenango 250g
Cena 28,20 zł

Kawa Guatemala SHB ma posmak karmelu, wręcz winny aromat jabłek oraz czekolady. Znakomity, słodki smak i oryginalny, łagodny aromat wyróżniają Gwatemala Huehuetenango SHB spośród innych kaw.

Dodaj listę życzeń
Brazil Fazenda Dona Nenem Yellow Bourbon 250g
Cena 29,46 zł

Kawa Brazil Fazenda pochodzi z Brazylii, z plantacji Fazenda Rainha prowadzonej przez rodzinę Carvalho Dias, w południowej części stanu Minas Gerais. Plantacja Rainha, której właścicielem jest Luis Fernando de Carvalho Dias ma powierzchnię około 200 hektarów, położona jest na wysokości 1150 – 1400 m n. p. m i zajmuje się wyłącznie uprawą kawy odmiany Yellow Bourbon.

Dodaj listę życzeń
Colombia Supremo La Manuela 250g
Cena 33,00 zł

Kawa Colombia Supremo La Manuela to kawa pochodząca z Kolumbii – drugiego, co do wielkości producenta kawy na świecie i największym producentem kawy Arabica.  Kolumbia jest znana z wysokiej jakości kaw. Eksportują około 12,5 miliona worków, z czego połowa trafia do Stanów Zjednoczonych.

Dodaj listę życzeń
Papua New Guinea Sigri AA 250g
Cena 46,80 zł

Kawa Papua New Guinea Sigri AA w tym roku cieszy się wysoką jakością i jesteśmy zadowoleni, że możemy ją dla Państwa zdobyć. Kawa ta ma wyraźne rodzinne połączenie z kawą Blue Mountain z Jamajki (przez większość uważana za najlepszą kawę na świecie), z tym wyjątkiem, że obecnie kawa z Papui – Nowej Gwinei jest prawdopodobnie lepsza i zdecydowanie mniej kosztowna.

Dodaj listę życzeń
Tanzania AA Shilanga Estate 250g
Cena 41,99 zł

Kawa Tanzania AA Shilanga Estate będzie idealnym wyborem dla miłośników espresso o specyficznym słodkim smaku wanilii, karmelu i cukierków PEZ połączonym z dość wyrazistą limonką.

Dodaj listę życzeń