Aktywne filtry

  • Obniżka
-14,64%
Petra TOP 8 double (16 opakowań)
Cena podstawowa 467,44 zł Cena 399,01 zł

W skład zestawu wchodzi 16 opakowań kawy po 250g.

- Tanzania AA Shilanga Estate 2 szt. 250g
- Ethiopia Yirgacheffe 2 szt. 250g
- India Monsooned Malabar AA 2 szt. 250g
- Brazil Fazenda Miaki Yellow Bourbon 2 szt. 250g
- Brazil Fazenda Cachoeira da Grama Yellow Bourbon 2 szt. 250g
- Brazil Fazenda Rainha Yellow Bourbon 2 szt. 250g
- Guatemala SHB Huehuetenango 2 szt. 250g
- Colombia Supremo 2 szt. 250g

Więcej informacji w opisie zestawu.

Dodaj listę życzeń
India Monsooned Malabar AA 250g
Cena 26,20 zł

Monsoon Malabar AA to idealna kawa dla fanów mocnej „małej czarnej” gdyż zawartości kofeiny w tej indyjskiej kawie jest duża. Doskonała do espresso - wychodzi z gęstą obfitą cremą, ale także do cappuccino, gdyż z łatwością przebija się przez mleko.

Dodaj listę życzeń
Guatemala SHB Huehuetenango 250g
Cena 28,20 zł

Kawa Guatemala SHB ma posmak karmelu, wręcz winny aromat jabłek oraz czekolady. Znakomity, słodki smak i oryginalny, łagodny aromat wyróżniają Gwatemala Huehuetenango SHB spośród innych kaw.

Dodaj listę życzeń
Ethiopia Yirgacheffe 250g
Cena 28,00 zł

Kawa Ethiophia Yirgacheffe Washed to jedna z najlepszych górskich kaw. Ma delikatną kwasowość, body i smak. Wiele osób pijąc Yirgacheffe wyczuwa delikatne, kwiatowe cechy – podobne do herbaty.

Dodaj listę życzeń
Tanzania AA Shilanga Estate 250g
Cena 41,99 zł

Kawa Tanzania AA Shilanga Estate będzie idealnym wyborem dla miłośników espresso o specyficznym słodkim smaku wanilii, karmelu i cukierków PEZ połączonym z dość wyrazistą limonką.

Dodaj listę życzeń
Brazil Fazenda Miaki Yellow Bourbon 250g
Cena 30,30 zł

Kawa Brazil Fazenda Miaki Yellow Bourbon to propozycja dla ceniących sobie klasyczny smak czarnej kawy. Głębokie nuty orzechów włoskich i czekolady, delikatny aromat i piękny ciemny napar zadowolą każdego smakosza kawy.

Dodaj listę życzeń
Brazil Fazenda Cachoeira da Grama Yellow Bourbon 250g
Cena 29,33 zł

Filiżanka tej kawy to super słodki i kremowy napój. W smaku przypomina krem orzechowy. Zaczyna się od orzecha laskowego z odrobiną prażonych migdałów a kończy się na orzechach włoskich i orzeszkach piniowych z odrobiną słodkich winogron.

Dodaj listę życzeń
Brazil Fazenda Rainha Yellow Bourbon 250g
Cena 25,20 zł

Kawa Brazil Fazenda pochodzi z Brazylii, z plantacji Fazenda Rainha prowadzonej przez rodzinę Carvalho Dias, w południowej części stanu Minas Gerais. Odmiana Yellow Bourbon stanowi esencję tego, co w brazylijskiej kawie jest najlepsze.

Dodaj listę życzeń
Colombia Supremo 250g
Cena podstawowa 28,00 zł Cena 23,00 zł

Kawa Colombia Medellin Supremo przygotuje niezapomniane spotkanie  egzotycznych owoców i czekolady. Chociaż mocna i aromatyczna, jednak delikatna i harmonizująca. Ekskluzywne i regularne ziarna kawy są palone do ciemnego koloru, tworząc delikatne i atrakcyjne olejki zapachowe.

Dodaj listę życzeń