Lepsze ziarna – Lepsza kawa – PETRA cafe – wypalamy tylko dla Ciebie zawsze świeżo palona kawa.

Manufaktura kawy świeżo palonej w Bąkowie wydaje się czymś abstakcyjnym? A jednak jest to możliwe.

Gdzieś w powiecie cieszyńskim na ziemi Habsburgów powstała Manufaktura Kawy Świeżo Palonej zbudowana i wyposażona przez spółkę Mucha invest. Spółka nasza zdecydowała się zrealizować projekt związany ze sprowadzaniem do Polski kawy zielonej z różnych zakątków świata i na miejscu wypalać ją i dostarczać klientom jako lepszą i zdrowszą kawę niż wszystkie inne kawy na półce w sklepie.

Stawiamy klientom do dyspozycji ziarna kawy z całego świata. Smak i bogactwo aromatu zawarte w kawowych ziarnach wyprzedza nasze i wasze oczekiwania w sposób rewolucyjny. U nas w każdej chwili możesz zamówić świeżo palone ziarna kawy z najsłynniejszych regionów świata i do 48 godzin zaspokoić swoje zmysły. Ziarna kawy, których nie znajdziesz w sklepie są szlachetne, delikatne, wyważone i pełne.

Zamawiając u nas kawę stajesz się innym człowiekiem niekoniecznie lepszym ale zdrowszym i żyjesz jak król. Manufaktura wypala kawę na każde zamówienie klienta dostarczając mu jednocześnie niezapomnianych wrażeń smakowych i aromatycznych. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Kawa w sklepie fajnie wygląda ale nie koniecznie jest świeża.

Zamów i delektuj się kawą z Bąkowa a będziesz bardziej zadowolony z życia, zobaczysz jak to jest kiedy poczujesz w sobie szczyptę luksusu. Kawa nasza jest w przystępnej cenie ale uważaj raz zamówisz to się przyzwyczaisz, uzależnisz i przestaniesz podglądać innych pięknych, bogatych, młodych i zdrowych bo sam się taki staniesz.

Gwarantujemy, że zamówioną kawę wyślemy do Ciebie nie później niż 28 dnia od momentu palenia. A dzięki specjalnemu procesowi pakowania w atmosferze ochronnej (bez dostępu powietrza) oraz wielowarstwowym torbom blokującym dostęp tlenu, który działa niekorzystnie na zachowanie smaku i aromatu, dajemy dodatkową gwarancję utrzymania świeżości naszych kaw na niezmienionym poziomie przez kolejne 6 miesięcy.
[MIEJSCE_NA_ZDJĘCIA]