Honduras SHG 250g

28,00 zł
Brutto

Kawa Honduras SHG San Marcos pochodzi z farm w pobliżu San Marcos w Ocotepeque. Znajdziemy ją w zachodniej części Hondurasu, tuż przy granicy z Salwadorem, gdzie uprawy zaczynają się na wysokości 1500 m n.p.m. oznacza to, że ziarna wytwarzane są w czystym, ekologicznym środowisku.

Ilość:
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

 

Dostarczamy produkty wysokiej jakości.

 

Czas na zwrot produktów - 14 dni!

Kraj pochodzenia:
Honduras
Region:
Ocotepeque
Wysokość upraw:
1500 m n.p.m.
Gatunek:
Arabica
Intensywność: 7 / 10
Kwasowość: 6 / 10
Zalecana metoda parzenia:
ciśnieniowa
Aromat:
orzechów, kokosów i owoców cytrusowych

Kawa Honduras SHG San Marcos pochodzi z farm w pobliżu San Marcos w Ocotepeque. Znajdziemy ją w zachodniej części Hondurasu, tuż przy granicy z Salwadorem, gdzie uprawy zaczynają się na wysokości 1500 m n.p.m. oznacza to, że ziarna wytwarzane są w czystym, ekologicznym środowisku. Na tej wysokości rośliny nie są nękane przez szkodniki, grzyby czy inne szkodliwe, chorobotwórcze czynniki i dlatego krzewów nie trzeba opryskiwać pestycydami. W efekcie otrzymujemy kawę zupełnie wolną od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i chemii.

Kawa Honduras SHG San Marcos to słodki smak z przyjemną orzechowo - karmelową goryczką i wyczuwalną kwasowością oraz intensywny słodki aromat. Idealny do espresso, ale z ekspresu ciśnieniowego bądź kafeterki również będzie niebanalna.