Brazil Fazenda Miaki Yellow Bourbon 250g

30,30 zł
Brutto

Kawa Brazil Fazenda Miaki Yellow Bourbon to propozycja dla ceniących sobie klasyczny smak czarnej kawy. Głębokie nuty orzechów włoskich i czekolady, delikatny aromat i piękny ciemny napar zadowolą każdego smakosza kawy.

Ilość:

 

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

 

Dostarczamy produkty wysokiej jakości.

 

Czas na zwrot produktów - 14 dni!

Kraj pochodzenia:
Brazylia
Region:
Minas Gerais
Wysokość upraw:
1100 – 1250 m n.p.m.
Gatunek:
Arabika, Yellow Bourbon
Intensywność: 5 / 10
Kwasowość: 4 / 10
Zalecana metoda parzenia:
przelewowa/ciśnieniowa
Aromat:
czekoladowo-orzechowy

Kawa Brazil Fazenda Miaki Yellow Bourbon to propozycja dla ceniących sobie klasyczny smak czarnej kawy. Głębokie nuty orzechów włoskich i czekolady, delikatny aromat i piękny ciemny napar zadowolą każdego smakosza kawy. Pełne body pozostawia na długo niezapomniane doznania. Kawa o przyjemnej delikatnej kwasowości Dzięki specjalnie dobranemu procesowi palenia udało nam się kawę idealnie nadająca się do parzenia w kawiarce i ekspresie.

Plantacja, którą zarządza japońska rodzina Miaki jest w ich posiadaniu blisko 40 lat. Kolejne pokolenie z dbałością kontynuuje tradycję i w bezpieczny dla środowiska sposób uprawia kawę. Wszystkie prace są wykonywane ręcznie, bez użycia maszyn, gdyż górzysty teren nie pozwala na ich użycie.

Profil Brazylii Miaki to praktycznie czysta, słodka mleczna oraz deserowa czekolada. Niezwykle delikatna i bardzo niska kwasowość dodaje filiżance interesujących akcentów oraz dopełnia balans. Spodziewajmy się również wysokiego, pełnego i krągłego body.